Vissza a tartalomjegyzékhez

Hullottak a levelek

A Toronto Maple Leafs a 43. percben már 5-0-ra vezetett a St.Louis Blues ellen, mégis vereséget szenvedett. A már-már megalázó hátrány ellenére a vendégek egy pillanatra sem adták fel, és az újonc orosz Alekszandr Havanov 25 másodperccel az alapidő vége előtt egyenlített. Jött a hirtelen halál rendszerű hoszszabbítás, amelynek 18. másodpercében a német Jochen Hecht megszerezte a nem mindennapi győzelmet a St.Louis-nak.
- A csapat játékosainak nevében szeretnék bocsánatot kérni a szurkolóinktól. Nem először derült ki ebben a ligában, hogy a hatalmas előny megszerzése után is változatlan hévvel kell küzdeni.
Remélem, tanulunk a mai katasztrófából - nyilatkozott Pat Quinn, a kanadai együttes vezetőedzője.
Ed Belfour, a Dallas Stars kapusa összesítésben 219:09, hazai pályán pedig 232:30 perc után kapott először gólt, amikor a vendég Calgary Flames csatára, Jason Wiemer a mérkőzés derekán bevette kapuját. A kanadai együttesben Cory Stillman pályafutása második mesterhármasát ütötte, vezérletével megszakadt csapata nyolc mérkőzésből álló nyeretlenségi sorozata. (MTI-HETEK)